Strona główna O wydawnictwie

Wydawnictwo 44.pl jest wydawnictwem nowym, powstałym w roku 2011, ale tworzonym przez ludzi z dużym doświadczeniem na rynku książki.

MP3

W swojej ofercie staramy się łączyć tradycyjne papierowe wydania z możliwościami, jakie dają nowe technologie dystrybucji treści. Każda nasza książka jest wzbogacona o dodatki w wersji cyfrowej, które można pobrać z naszej strony internetowej.

Współpracujemy z największymi hurtowaniami książek w Polsce, jak Azymut, Matras, Platon, WIKR, EMPIK.  Nasza oferta dociera do księgarń na terenie całej Polski a także do ponad 200 księgarń internetowych.

Nad transkacjami dokonywanymi w sklepie 44.pl czuwa firma Dotpay, gwarantująca bezpieczne płatności internetowe. System Dotpay akceptuje karty Visa, MasterCard i innych, a także szybke przelewy internetowe (takie jak mTransfer, iPko). Oferuje też szeroki wachlarz usług Premium Rate - SMS w trybie MO oraz MT, MMS, WebBilling, PayPerCall w sieciach wszystkich operatorów.

Zapraszamy do zakupów i skorzystania z naszej ofety wydawniczej!

Wszelkie uwagi prosimy kierować na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.